גיל אלימלך משרד עורכי דין

אודות המשרד:

גיל אלימלך משרד עורכי דין וגישור הינו משרד בוטיק אשר מספק לאנשים פרטיים. לבתי עסק ולחברות ייצוג משפטי, ליווי מקיף והליכי גישור ובוררות במגוון תחומיים משפטיים כגון : עסקאות נדל”ן, דיני משפחה וצוואות, ליקויי בניה , ליטיגציה אזרחית ועוד.

משרד עורכי הדין והגישור בראשות עו”ד גיל אלימלך פועל תחת ההבנה שליווי וייצוג משפטי חייבים להינתן באופן המשרת את צרכי הלקוח על הצד הטוב ביותר מבלי לפגוע בעקרונות שלו. המשרד מסייע לאנשים במגוון רחב של תחומים משפטיים ובעזרת שיתופי פעולה עם גורמים מקצועיים מומחים, אנחנו נוודא היום שלא יהיו לך הפתעות לא נעימות מחר.

משרד הבוטיק שלנו לוקח בכובד ראש את האחריות והאמון המוענקים לנו על ידי כל לקוח ואנחנו עושים את כל שביכולתנו על מנת להשיג עבורך את התוצאה הרצויה. הודות לשירות הקשוב והאישי שהמשרד מעניק לכל לקוחותיו, פרטיים ועסקיים כאחד, אנחנו מסוגלים להרכיב את אסטרטגיות הייצוג האידיאליות עבור המצב הספציפי שלך וכך, בין אם מדובר בכתיבת חוזים להסדרי עבודה, סיוע ללקוחות הנמצאים בחובות או גישור יעיל ואפקטיבי בזמן גירושים – אנחנו משקיעים את כל המשאבים ועובדים בשקיפות מלאה לכל אורך הדרך כדי להעניק לך את הייצוג הנכון ביותר עבורך.

 width=

ליווי לאורך כל הדרך

גיל אלימלך הינו עורך דין מנוסה המכיר ומעניק שירותים במגוון רחב של ענפים משפטיים. לטובת הייצוג המשפטי שלך, אנו נעבוד בסינרגיה עם מגוון מומחים אשר יוכלו לחדד את האסטרטגיה המשפטית שלך ולמצוא בה נקודות תורפה. בין תחומי הפעילות של המשרד ניתן למצוא:

  • דיני מקרקעין – ייצוג הקונים והמוכרים לכל אורך תהליך הרכישה, החל בבדיקת הדירה, דרך בדיקת וניסוח החוזים וכלה בניהול וליווי השקעות.
  • דיני משפחה – ניסוח צוואות והגעה להסדרים ולפשרות במהלך סכסוכים משפחתיים.
  • ניסוח חוזים ומסמכים משפטיים לרבות חוזים מסחריים אשר יגנו על האינטרסים שלך כיום ובעתיד.
  • דיני נזיקין – סיוע בעת תביעות על רשלנות רפואית, תאונות דרכים ותביעות כנגד ביטוח לאומי ומוסדות אחרים.
  • משפט פלילי – מספקים ליווי בתיקים פליליים ועובדים בסינרגיה עם מומחי הפלילים המובילים.

אנחנו כאן בשבילך

המשרד מספק ייצוג ושירותים משפטיים לאנשים פרטיים, עסקים בכל הגדלים ואף שירותים משפטיים הנחוצים בעת הקמת חברות ותאגידים לעבודה שוטפת או עזרה במקרים פרטניים. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, להסביר לנו את הצרכים המשפטיים שלך ולקבל את ליווי משפטי אישי, איכותי ומקצועי עוד היום.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבתכתובתנו: ראש פינה, ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *