חיה אביסרור שמעוני – יועצת מס, רואת חשבון ועורכת דין

אודות המשרד:

חיה אביסרור שמעוני, יועצת מס, רואת חשבון ועורכת דין, בעלת ניסיון מקצועי רב הן בתחום המסים והן בתחום החשבונאות. כיהנה כמנהלת בכירה, במשך למעלה מ-16 שנים, במחלקות המסים המקצועיות של משרדי רו”ח מהמובילים בארץ (ה-BIG 4).

חברה בוועדת המסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו”ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון ויועצת חיצונית בענייני מיסוי למשרדי עו”ד ולמשרדי רו”ח. נמנית על צוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים, מנהלת פורום מיסים באתר LawGuide ובאתר הפורומים המשפטיים.

בעלת משרד בוטיק אשר מתמחה בכלל ההיבטים האזרחיים של דיני המס: מיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מיסוי בינלאומי, מע”מ, ביטוח לאומי וכן במיצוי זכויות רפואיות אל מול המוסד לביטוח לאומי וחברות ביטוח.

כמומחית המחזיקה הן ברישיון עו”ד והן ברישיון רו”ח, יכולה עו”ד חיה אביסרור שמעוני להעניק ללקוחות המשרד ראייה מקיפה של תחום המס האזרחי ושל העולם החשבונאי.

הייעוץ הייחודי אותו מספקת עו”ד חיה אביסרור שמעוני משתרע מעבר לתחומה הצר של בעיה מיסויית ספציפית ומותאם בדיוק לכלל היבטי המס של כל לקוח, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

עבורה, כל לקוח הוא היחיד במשרד – יטופל באופן אישי ויקבל את השירות המקצועי ברמה הגבוהה ביותר. הייעוץ האסטרטגי הוא אופטימלי למכלול צרכי הלקוח, ויחסוך תשלומי מסים מיותרים, הסתבכויות ותאונות מס.

משרדה משמש כתובת מקצועית עבור עורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס ופתוח לשיתופי פעולה עם משרדי עו”ד, יועצי מס, רואי חשבון ונותני שירותים אחרים.

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבתכתובתנו: מגדל מרובע, עזריאלי תל אביב יפו, קומה 26, ישראל