עו"ד אריאל פרידמן

אודות עו"ד אריאל פרידמן:

עו"ד אריאל פרידמן הינו עורך דין, יזם ומומחה נדל"ן רב תחומי.
כיוצא מחלקת הנדל"ן של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, וכמנכ"ל לשעבר של מספר חברות, מהווה אריאל כתובת מיוחדת במינה ליזמי נדל"ן, אנשי עסקים וגופים מסחריים מהמובילים במשק.

אריאל בעל ניסיון עשיר בתחומי הנדל"ן, הניהול וההייטק במסגרתם הוביל מהלכי יזמות, אסטרטגיה ופיתוח עסקי בהיקף של עשרות מיליוני ש"ח.

אריאל ניחן ביכולת לנתח סוגיות וסיטואציות שונות מזווית יצירתית, עדכנית וחדשנית. בזכות יכולת זו ובהסתמך על ניסיונו העשיר, פועל אריאל פעמים רבות במהלכים הצופים פני עתיד, ומוכיח בכל פעם מחדש כי אין יוזמה נדל"נית שאיננה ניתנת לקידום.

אריאל מקפיד להיכנס לעובי הקורה בכל פרויקט הנמצא תחת טיפולו, תוך הבנה מעמיקה של היסודות העסקיים והמשפטיים והתנהלות ייחודית בהתאם לצרכיו של הלקוח, בכך, מספק אריאל ללקוחותיו ערך מוסף משמעותי בכל עסקה.

תפיסת עולמו של אריאל השמה דגש על התחדשות בלתי פוסקת, תואמת את עולם יזמות הנדל"ן הדינאמי. היחס האישי שהוא מעניק בשילוב הנחישות להצלחה ולהגשמת חזון הלקוח, הם אלו אשר מייחדים אותו ובסופו של יום, מהווים גורם משמעותי בהצלחת הפרויקט.

תחומי התמחות

•    לווי יזמים
•    לווי עסקאות נדל"ן
•    תמ"א 38 והתחדשות עירונית
•    מיסוי מקרקעין
•    דיני חברות

השכלה

תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה.

השקעות נדל"ן – בית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית.

Print Friendly, PDF & Email

עו"ד פרידמן סלע

משרד עו”ד פרידמן סלע ושות’ מספק טיפול משפטי מקיף בתחום הנדל"ן ובתחום המסחרי, עם ניסיון בלווי של מאות עסקאות בארץ ובעולם.כשפתחתנו משרד עצמאי יחד לפני כעשור, עשינו זאת מתוך רצון להנגיש את הרמה המקצועית הגבוהה שקיימת במשרדים הגדולים (ושממנה נהנים תאגידים גדולים...) לכל משקי הבית בישראל, והגדרנו את החזון שלנו - "לאפשר חיבורים של אדם למקום" מאז, ובמשך העשור האחרון, כל מה שאנחנו עושים זה ללווות עסקאות נדל"ן. ליוונו מאות רבות של משפחות ומשקיעים בלמעלה מאלף עסקאות נדל"ן מגוונות בארץ ובחו"ל.

פורסם על ידי ‏פרידמן סלע ושות'‏ ב- יום שלישי, 5 במאי 2020

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, תל אביב יפו, ישראל

    עו"ד אריאל פרידמן

    Print Friendly, PDF & Email