עו”ד גיא סרוסי


אודות עו”ד גיא סרוסי:

המשרד הוקם ובניהולו של עורך הדין גיא סרוסי. 
עו”ד גיא סרוסי, בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B). תואר שני בממשל (LL.M) המרכז הבינתחומי.עו”ד סרוסי מונה כבר בגיל 28 לסגן יו”ר ועדת ליטגציה בשלכת עורכי הדין.
משפט מסחרי
משרדנו עוסק במשפט אזרחי-מסחרי לרבות דיני חברות, סכסוכים מסחריים, ליטגציה בבתי המשפט השונים, עריכת חוזים מסחריים וטיפול במקרי הפרת חוזה, הקמה ופירוק חברות.
הוצאה לפועל ופשט”ר
למשרדינו נסיון רב בייצוג זוכים בגביית חובות כמו גם ייצוג חייבים בהלכי פשיטת רגל, איחוד תיקים, טענת פרעתי ביטול עכוב יציאה ועוד.
משרדנו שם לעצמו למטרה לספק את השירות המשפטי והמקצועי הטוב ביותר למען השגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו, תוך מתן דגש על שירות אישי וליווי צמוד להם זקוק הלקוח בתוך עולם המשפט הסבוך.
לעתים אנחנו נקלעים לבעיות ומצבים שלא מאפשרים לנו להחזיר את החוב שלקחנו,וכך נוצר מצב של כדור שלג שלילי של לקיחת חובות לכיסוי חובות וצבירת חובות וריביות.כאן אני נכנס לתמונה שמתי לי למטרה לעזור לעסקים קטנים ובינוניים שצריכים את היד המקצועית שתעזור להם לצאת מתסבוכות ובורות שאליהם נקלעו.

כתבות בנושא עו”ד גיא סרוסי

פותחים את יום שני עם לקוח משרדנו, שבדיון אחד שינינו את חייו.משרדנו מתמחה בליטיגציה מסחרית על שלל רבדיה, כמו גם חדלות פרעון והוצאה לפועל

פורסם על ידי ‏גיא סרוסי משרד עורכי-דין‏ ב- יום ראשון, 12 במאי 2019

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הרקון 6, מתחם הבורסה, רמת גן

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *