עו"ד הילה וינטרוב

אודות המשרד:

עו"ד הילה וינטרוב בעלת תואר B.L.L במשפטים ותואר A.B. במנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה. הילה החלה את דרכה בעולם המשפטי בהתמחות במשרד "פישר בכר חן וול אוריון ושות" במחלקת הנדל"ן, בו צברה ידע אף בתחום המקרקעין שנושק רבות לתחום דיני המשפחה. לאחר שהוסמכה כעורכת דין, עבדה מספר שנים באחד המשרדים המובילים והבולטים בתחום המעמד האישי בארץ, בו צברה ידע ונסיון רב בניהול תיקים וייצוג לקוחות בערכאות השונות. בשנת 2015 הוסמכה כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין ומאז ניהלה גישורים רבים שהסתיימו בהסכמים.

כיום, עו"ד הילה וינטרוב הינה בעלת משרד בוטיק המתמחה בתחום המעמד האישי.

"מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לעזור ולהקשיב לאנשים", היא מספרת.
"אני מאמינה שבסופו של יום כולנו בני אדם המונעים מרגשות, כשכל אחד סוחב עימו מטען אחר על גבו". 

הילה מאמינה כי יצירת שיח, בעזרת הכלים הנכונים, לרוב מניב הצלחות – שכן במרבית מקרי הסכסוכים בני האדם פועלים מתוך אגו ולא מתוך רציונאל אמיתי. הילה תסייע לכם לצלוח את המשבר, אם בהסכם כולל, בעזרת ניהול הליך גישור ואם בהליך משפטי, כשאין ברירה בהתאם לנסיבות המקרה.

עו"ד גירושין הילה וינטרוב ידועה בזכות היחס האישי והמקצועי ללקוחותיה בדרך להשגת המטרות בסיום ההליך המשפטי.

עו"ד הילה וינטרוב

משרד עו"ד הילה וינטרוב מומחה בדיני משפחה, עורך דין גירושין מומלץ לצד ליווי ויחס אישי

משרד עו"ד הילה וינטרוב הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום המעמד האישי: נישואין, גירושין, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, תביעות הפחתת מזונות או הגדלת מזונות, תביעות משמורת, משמורת משותפת, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות, ידועים בציבור, פירוק שיתוף, חלוקת רכוש, תביעות כתובה ופיצויים וכיוצ"ב.

מטרתו העליונה של המשרד היא למזער את הכאבים הרגשיים והכלכליים בעת תקופת הגירושין, תוך חשיבה לטווח הרחוק אל עבר התוצאות הרצויות עבור כל לקוח ולקוח. כמו כן המשרד רואה לנגד עיניו חשיבות רבה בעריכת הסכמים כך שיותאמו לצרכי הלקוח לטווח הקצר ולטווח הארוך.

המשרד דוגל בליווי אישי צמוד ומקצועי כך שכל לקוח הוא עולם ומלואו וכל משפחה חשובה כאחרת. עם ליווי מקצועי ואישי זה לצד ניסיון רב בגישור, מטרת העל של המשרד היא להוביל את לקוחות המשרד בבטחה ל"יום שאחרי". זאת, בזכות בקיאות ללא רבב בתחום דיני המשפחה, באמצעות בניית אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית ללקוח, בחינת הליך גישור, עריכת הסכם הוגן או ייצוג חסר פשרות בבית המשפט, והכל תוך ראיית העתיד.

"משפחה זה הכל"

הילה וינטרוב | 21/04/20

רבים מאיתנו משפחות לניצולי שואה. רבים מאיתנו דור שני/שלישי. ויש כאלו שמתביישים בכך. אבל אני לא. היום אנו מציינים את יום השואה. ואני גאה- אפילו גאה מאוד להיות הנכדה שלך למרות שאתה לא כאן כדי לראות אותי. כבר הרבה שנים. 20 שנה בדיוק. מטורף. סבא. שנים שניסיתי להדחיק את הכאב ודווקא השנה, אולי בעקבות המצב והעובדה שיש לנו זמן רב לחשוב כשכולנו בבית הכאב עוצמתי והדמעות לא מפסיקות לזלוג.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבתכתובתנו: רחוב הארבעה 28, תל אביב מיקוד 6473925, קומה 5