עו"ד הילה וינטרוב

אודות המשרד:

משרד עו"ד הילה וינטרוב הינו משרד בוטיק מוביל בתחום דיני המשפחה והגירושין. המשרד דוגל במתן יחסי אישי ומקצועי לכל לקוח.
הילה הינה בוגרת ה"מרכז הבינתחומי הרצליה" ובעלת תואר ראשון במשפטים B.L.L וכן תואר ראשון במנהל עסקים B.A.. התמחתה במחלקת הנדל"ן "פישר בכר חן וול אוריון" ושות'.
משך שנים עבדה הילה באחד המשרדים הגדולים בארץ ולאחר שצברה ניסיון רב בניהול תיקי משפחה, ייצוג בערכאות השונות וליווי מאות לקוחות לעבר התוצאות הרצויות פתחה את משרדה. המשרד נותן מענה מקיף לכל העניינים הקשורים בדיני משפחה ובין היתר: גירושין, הליך גישור, משמורת ילדים, הסכמי גירושין, הסכם ממון, הסכם ידועים בציבור, חלוקת רכוש, תביעת אבהות, תביעת מזונות וכן הגדלת/הפחתת מזונות, חלוקת רכוש בגירושין, כתובה, ניכור הורי, צוואות, ייפוי כוח מתמשך וכיוצ"ב.
הילה הינה מגשרת מוסמכת החל משנת 2015 ומאז ערכה מאות הסכמי גירושין במסגרת הליכי גישור של לקוחותיה. "ניתן לומר כי מרבית התיקים מסתיימים בהסכמים", כך אומרת עו"ד וינטרוב.

עו"ד הילה וינטרוב

עו"ד גירושין הילה וינטרוב מאמינה כי יצירת שיח, בעזרת הכלים הנכונים, לרוב מניב הצלחות והיא מביאה את יכולות הגישור שלה לכל תיק ובראש בראשונה בטרם פניה להליך משפטי ותסייע לכם לצלוח את המשבר ככל הניתן בהסכמות. ככל ולא ניתן להגיע להסכמות, היא תילחם עבורכם כמו לביאה בייצוג בערכאות השונות עד להשגת התוצאה הרצויה ותלווה אתכם יד ביד עד סוף ההליך המשפטי. שלל המלצות לקוחותיה יעידו על כך.
עם ליווי מקצועי ואישי זה לצד ניסיון רב בגישור, מטרת העל של המשרד היא להוביל את לקוחות המשרד בבטחה ל"יום שאחרי". זאת, בזכות בקיאות בתחום דיני המשפחה, באמצעות בניית אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית ללקוח.
לא בכדי בשנת 2019 נבחרה להשתתף בפרויקט "20 נשות קריירה משפיעות של השנה" מתוך מגזין "את".

כתבות בנושא עו"ד הילה וינטרוב

"משפחה זה הכל"

הילה וינטרוב | 21/04/20

רבים מאיתנו משפחות לניצולי שואה. רבים מאיתנו דור שני/שלישי. ויש כאלו שמתביישים בכך. אבל אני לא. היום אנו מציינים את יום השואה. ואני גאה- אפילו גאה מאוד להיות הנכדה שלך למרות שאתה לא כאן כדי לראות אותי. כבר הרבה שנים. 20 שנה בדיוק. מטורף. סבא. שנים שניסיתי להדחיק את הכאב ודווקא השנה, אולי בעקבות המצב והעובדה שיש לנו זמן רב לחשוב כשכולנו בבית הכאב עוצמתי והדמעות לא מפסיקות לזלוג.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רחוב הארבעה 28, תל אביב מיקוד 6473925, קומה 5