עו”ד פארס כבהה

אודות עו”ד פארס כבהה:

אודות המשרד עורכי דין כבהה עדי ושות’

משרדו של עורך דין מקרקעין פארס כבהה- עורכי דין כבהה עדי ושות’- נותן שירותים וליווי משפטיים מקצה לקצה לעסקאות נדל”ן על כל שלביהם ודקויותיהם. המשרד מעמיד צוות מומחים מנוסה המורכב מעורכי דין בתחומי המקרקעין, המסים, ירושות ועיזבונות, שעבודים וליטיגציה, מה שמספק ללקוחות מטריית שירותים אחת ברמת “one stop shop”.

תחומי התמחות

המשרד יודע לדייק ולהקיף את התחומים שמכריעים מה תהיה מידת הצלחתה של עסקה, כולל, מיסוי מקרקעין, חוזים, מסים, תכנון ובניה, שעבודים ובטחונות, ליטיגציה במשפט אזרחי מסחרי בדגש על חדלות פירעון וגביית חובות, ירושות ועיזבונות, עבירות בניה, טיפול בעסקאות מסחריות מורכבות שמערבות זכיינות ועסקאות בינלאומיות.

עו”ד פארס כבהה

עו”ד פארס כבהה עבד כשכיר בקבוצת חנן מור – חברת ייזום נדל”ן למגורים ומסחר, וייצג את החברה בפרויקטים רבים החל משלב רכישת הקרקע ועד לעריכת הסכמי מכר ורישום זכויות הרוכשים. היכרותו המעמיקה של עו”ד כבהה עם התהליכים הפנימיים והיצירתיות בליווי עסקאות נדל”ן מורכבות בכל הקשור להיבטים חוזיים, מימון, תכנון ובניה מהווה יתרון עצום עבור לקוחות המשרד.

לקוחות המשרד

בין לקוחות המשרד חברות מהגדולות במשק, קבוצת מור בונים חיים, קבוצת אלדר, ארומה, קבוצת JBR, חברת EXSITU  ועוד רבים אחרים.

המשרד מדורג באופן תדיר ע”י הדירוגים המקצועיים כאחד מהמשרדים המובילים בתחום.

המשרד שם דגש מיוחד על מעורבות אישית וישירה של כל צוות עורכי הדין לפי צרכי כל תיק ותיק.

תחום המקרקעין הנו תחום רגיש ומורכב למשרדו של עו”ד פארס כבהה יש את הידע, הניסיון והבקיאות בכדי להבטיח מקסימום הצלחה והגנה ללקוחות.

צוות המשרד

עו”ד מקרקעין (רו”ח) טארק בשיר העוסק בתחום המסים ומיסוי מקרקעין (יוצא משרד הרצוג פוקס נאמן) דבר שמהווה עבור לקוחות המשרד יתרון משמעותי והופך את העסקאות לבטוחות יותר.

עוה”ד איתן עדי אחראי תחום הליטיגציה במשרדנו העוסק בתחום המשפט אזרחי מסחרי על כל  היבטיו בדגש על חדלות פירעון וגביית חובות. בעברו עו”ד איתן עדי היה בעל משרד עצמאי במשך יותר מעשור.

עו”ד אימן סואעד, יוצא מחלקת ירושות וחדלות פירעון במשרד המשפטים – האפוטרופוס הכללי ורשם הירושות, נמנה על צוות מחלקת הנדל”ן ומקרקעין, בעל ניסיון בתחום הירושות ועיזבונות ומייצג באופן סדיר לקוחות משרדנו בכל הקשור לירושות ועיזבונות ועבירות בניה.

עו”ד שי גריב  מלווה במשרדנו עסקאות מסחריות המורכבות, זכיינות ועסקאות בינלאומיות. עו”ד די גריב  שימש בעברו שכיר במשרד גולדפרב זליגמן.

 

כתבות בנושא עו”ד פארס כבהה

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דוד בן גוריון 2, רמת גן, ישראל

    נגישות